Mediaflow (2.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები
