Mediaflow (2.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Original image
oc: Imatge original

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Text formats
oc: Formats de tèxte

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr
