Mediaflow (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Text formats
ps: متن بڼې
