Mediaflow (2.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
