Mediaflow (2.0.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: File type
uk: Тип файла

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Text formats
uk: Текстові формати

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Allowed media types
uk: Дозволені типи медіа

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Media Type
uk: Тип носія

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Media type
uk: Тип носія

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
