Mediteran administrator (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Description
ug: بايانى

en: Release notes
ug: نەشىر ئۇچۇرلىرى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: System
ug: سېستىما

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Last checked: never
ug: تەكشۈرۈلدى: ھازىرغىچە زىيارەت قىلىنمىغان.

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
