Mediteran administrator (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Download
da: Hent

en: Release notes
da: Udgivelsesnoter

en: None
da: Ingen

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Uninstall
da: Afinstallér

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: No modules are available to uninstall.
da: Der er ingen moduler at afinstallere.

en: Last checked: @time ago
da: Sidst kontrolleret: @time siden

en: Last checked: never
da: Sidst kontrolleret: aldrig

en: Includes: %includes
da: Indeholder: %includes
