Mediteran administrator (8.x-1.10) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Updated
bg: Обновено

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: System
bg: Система

en: Forum
bg: Форум

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.

en: Last checked: @time ago
bg: Последно проверен: преди @time

en: Last checked: never
bg: Последно проверен: никога

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes
