Mediteran administrator (8.x-1.12) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Preview
bs: Pregled

en: Help
bs: Pomoć

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Up
bs: Gore

en: System
bs: Sistem

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
