Mediteran administrator (8.x-1.12) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Download
mn: Татах

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: System
mn: Систем

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: original
mn: эх

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
