Mediteran administrator (8.x-1.14) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Help
he: עזרה

en: Updated
he: עודכן

en: n/a
he: -ללא-

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Up
he: עולה

en: System
he: מערכת

en: Forum
he: פורום

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Uninstall
he: הסרה

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Installed
he: מותקן

en: New
he: חדש

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: original
he: מקורי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: mobile
he: ניידים

en: Pagination
he: דפדוף

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: מעולם לא

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: wide
he: רחב

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: Machine name:
he: שם מכונה:

en: view actual size
he: צפיה בגודל האמיתי

en: Includes:
he: כולל:

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: Toolbar configuration
he: תצורת סרגל הכלים

en: Active toolbar
he: סרגל הכלים הפעיל

en: Missing translations for:
he: חסרים תרגומים עבור:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
he[0]: חסרים תרגומים עבור אחד הפרוייקטים
he[1]: חסרים תרגומים עבור @count פרוייקטים

en: Updates for: @module_list
he: עדכונים עבור: @module_list

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: By @author @time ago
he: ע"י @author לפני @time

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: General System Information
he: מידע על המערכת
