Mediteran administrator (8.x-1.14) - en to uk translation catalogue (87 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Description
uk: Опис

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Release notes
uk: Примітки до випуску

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Updated
uk: Оновлено

en: n/a
uk: н/д

en: Last post
uk: Останній допис

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: Up
uk: Вгору

en: System
uk: Система

en: Forum
uk: Форум

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Uninstall
uk: Видалити

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Installed
uk: Встановлено

en: New
uk: Нові

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: original
uk: оригінал

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: mobile
uk: мобільний

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: No modules are available to uninstall.
uk: Доступні для видалення модулі відсутні.

en: Last checked: @time ago
uk: Остання перевірка: @time тому

en: Last checked: never
uk: Остання перевірка: ніколи

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: wide
uk: широкий

en: Sort descending
uk: Впорядкування за спаданням

en: Sort ascending
uk: Впорядкування за зростанням

en: Machine name:
uk: Машинна назва:

en: view actual size
uk: дивитись фактичний розмір

en: Includes:
uk: Містить:

en: Enabled: %includes
uk: Увімкнені: %includes

en: Disabled: %disabled
uk: Вимкнені: %disabled

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Subscribe to @title
uk: Підписка на @title

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Display | Displays
uk[0]: Відображення
uk[1]: Відображення
uk[2]: Відображення

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Toolbar configuration
uk: Конфігурація панелі інструментів

en: Available buttons
uk: Доступні кнопки

en: Active toolbar
uk: Активна панель інструментів

en: Missing translations for:
uk: Відсутні переклади для:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
uk[0]: Відсутні переклади для @count проєкту
uk[1]: Відсутні переклади для @count проєктів
uk[2]: Відсутні переклади для @count проєктів

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
uk: Щоб увімкнути кнопку, перенесіть її на <em>Активну панель інструментів</em>, або у список <em>Доступні кнопки</em> щоб зробити її неактивною. Кнопки можна переносити за допомогою миші або клавіш стрілок клавіатури. Назви груп панелей інструментів існують для підтримки користувачів, що використовують зчитувачі екранів. Порожні групи панелей інструментів будуть видалені після збереження.

en: Button divider
uk: Розділювач кнопок

en: CKEditor toolbar and button configuration.
uk: Конфігурація панелі інструментів і кнопок CKEditor.

en: Updates for: @module_list
uk: Оновлення для: @module_list

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: Book outline for @book.title
uk: Підшивка книг для @book.title

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: (upscaling allowed)
uk: (збільшення масштабу дозволено)

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Primary tabs display toggle
uk: Перемикач відображення первинних вкладок

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: By @author @time ago
uk: Створено @author @time тому

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Version: @module-version
uk: Версія: @module-version

en: Requires: @module-list
uk: Потребує: @module-list

en: Required by: @module-list
uk: Необхідний для: @module-list

en: Installation tasks
uk: Інсталяційні завдання

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
uk: Машинна назва: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
uk[0]: Модуль @module.module_name неможливо деінсталювати з наступної причини:
uk[1]: Модуль @module.module_name неможливо деінсталювати з наступних причин:
uk[2]: Модуль @module.module_name неможливо деінсталювати з наступних причин:

en: width @data.width
uk: ширина @data.width

en: height @data.height
uk: висота @data.height

en: random between -@degrees° and @degrees°
uk: випадкове значення між -@degrees° та @degrees°

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему

en: Create new media
uk: Створити нове медіа
