Mediteran administrator (8.x-1.15) - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Description
gl: Descrición

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Updated
gl: Actualizado

en: n/a
gl: n/d

en: Last post
gl: Última entrada

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Up
gl: Arriba

en: System
gl: Sistema

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Installed
gl: Instalado

en: New
gl: Novo

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: original
gl: orixinal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Last checked: @time ago
gl: Última comprobación: fai @time

en: Last checked: never
gl: Última comprobación: nunca

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: wide
gl: grosa

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: Machine name:
gl: Nome de sistema:

en: view actual size
gl: ver tamaño real

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Available buttons
gl: Botóns dispoñibles

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: By @author @time ago
gl: Por @author fai @time

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
