Mediteran administrator (8.x-1.15) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Release notes
sq: Shënimet e lëshimit

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: System
sq: Sistemi

en: Forum
sq: Forumi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.

en: Last checked: @time ago
sq: Kontrolli i fundit: @time më parë

en: Includes:
sq: Përfshinë:

en: Enabled: %includes
sq: Aktivizuar: %includes

en: Disabled: %disabled
sq: Çaktivizuar: %disabled
