Mediteran administrator (8.x-1.18) - en to el translation catalogue (55 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Description
el: Περιγραφή

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Release notes
el: Σημειώσεις έκδοσης

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: n/a
el: δ/υ

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Up
el: Επάνω

en: System
el: Σύστημα

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: New
el: Δημιουργία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: original
el: πρωτότυπο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: mobile
el: Κινητό

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Last checked: @time ago
el: Τελευταίος έλεγχος: πριν @time

en: Last checked: never
el: Τελευταίος έλεγχος: ποτέ

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: wide
el: πλατύ

en: Machine name:
el: Όνομα μηχανής:

en: view actual size
el: δες το πραγματικό μέγεθος

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Display | Displays
el[0]: Προβολή
el[1]: Προβολές

en: Toolbar configuration
el: Ρυθμίσεις εργαλειοθήκης

en: Available buttons
el: Διαθέσιμα κουμπιά

en: Active toolbar
el: Ενεργή γραμμή εργαλείων

en: Button divider
el: διαχωριστικό κουμπί

en: Updates for: @module_list
el: Ενημερώσεις για: @module_list

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title

en: By @author @time ago
el: Από @author πριν @time
