Mediteran administrator (8.x-1.19) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
