Mediteran administrator (8.x-1.20) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Description
be: Апісанне

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Updated
be: Абноўлена

en: n/a
be: [няма]

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Database
be: База дадзеных

en: System
be: Сістэма

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Installed
be: Усталявана

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: original
be: першапачатковы

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Last checked: @time ago
be: Апошняя праверка: @time таму

en: Last checked: never
be: Апошняя праверка: ніколі

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: view actual size
be: Прагляд бягучага памеру

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
be[0]: Наступная прычына забараняе выдаленне модуля  @module.module_name:
be[1]: Наступныя прычыны забараняюць выдаленне модуля  @module.module_name from being uninstalled:
