Mediteran administrator (8.x-1.21) - en to et translation catalogue (80 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Description
et: Kirjeldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: unpublished
et: avaldamata

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Preview
et: Eelvaade

en: Updated
et: Uuendatud

en: n/a
et: puudub

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Up
et: Üles

en: System
et: Süsteem

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Installed
et: Paigaldatud

en: New
et: Uus

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: original
et: originaal

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: Last checked: @time ago
et: Viimati kontrolliti: @time tagasi

en: Last checked: never
et: Viimati kontrollitud: mitte kunagi

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: wide
et: lai

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Machine name:
et: Masinloetav nimi:

en: view actual size
et: kuva tegelikus suuruses

en: Includes:
et: Sisaldab:

en: Enabled: %includes
et: Aktiveeritud: %includes

en: Disabled: %disabled
et: Keelatud: %disabled

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Display | Displays
et[0]: Kuva
et[1]: Kuvad

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Last page
et: Viimane leht

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Toolbar configuration
et: Tööristariba seadistus

en: Available buttons
et: Saadaolevad nupud

en: Active toolbar
et: Aktiivne tööriistariba

en: Missing translations for:
et: Tõlked on puudu:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
et[0]: Ühel projektil puuduvad tõlked
et[1]: @count projektil puuduvad tõlked

en: Button divider
et: Nuppude eraldaja

en: CKEditor toolbar and button configuration.
et: CKEditor-i tööriistariba ja nuppude seadistus.

en: Updates for: @module_list
et: Uuendused saadaval: @module_list

en: (upscaling allowed)
et: (üles skaleerimine lubatud)

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: By @author @time ago
et: @author poolt @time tagasi

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: Installation tasks
et: Paigaldaja tegevused

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
et[0]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgneval põhjusel:
et[1]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgnevatel põhjustel:

en: width @data.width
et: laius @data.laius

en: height @data.height
et: kõrgus @data.kõrgus

en: random between -@degrees° and @degrees°
et: juhuslik -@degrees° ja @degrees° vahel

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo

en: Create new media
et: Loo uus meedia element
