Mediteran administrator (8.x-1.22) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
