Mediteran administrator (8.x-1.23) - en to az translation catalogue (75 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Description
az: İzahat

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Up
az: Yuxarı

en: System
az: Sistem

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Uninstall
az: Silin

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: original
az: orijinal

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Last checked: @time ago
az: Son yoxlanış: @time əvvəl

en: Last checked: never
az: Son yoxlanış: heç vaxt

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes

en: wide
az: geniş

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama

en: Machine name:
az: Maşının adı:

en: view actual size
az: faktiki ölçüyə baxın

en: Includes:
az: Daxildir:

en: Enabled: %includes
az: Aktiv: %includes

en: Disabled: %disabled
az: S[ndwrwlwb]: %disabled

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Subscribe to @title
az: @title abunə olun

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Last Cron Run
az: Son Cron İşəsalınması

en: Last page
az: Son səhifə

en: Drupal Version
az: Drupal versiyası

en: Missing translations for:
az: Çatışmayan tərcümələr:

en: Updates for: @module_list
az: Yeniləmələr: @module_list

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
az: Siz hələ heç bir məzmun növü yaratmamısınız. Yeni məzmun növü əlavə etmək üçün <a href="@create_content">məzmun növünün yaradılması səhifəsinə</a> keçin.

en: Book outline for @book.title
az: @book.title üçün kitab kontur

en: Book traversal links for
az: Kitab keçidləri üçün

en: (upscaling allowed)
az: (böyükləşdirməyə icazə verilir)

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: By @author @time ago
az: @author @time əvvəl

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Version: @module-version
az: Versiya: @module-version

en: Requires: @module-list
az: Tələb edir: @module-list

en: Required by: @module-list
az: Tələb edir: @module-list

en: Installation tasks
az: Quraşdırma vəzifələri

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
az: Maşın adı: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: width @data.width
az: eni @data.width

en: height @data.height
az: hündürlük @data.height

en: random between -@degrees° and @degrees°
az: -@degrees° və @degrees° arasında təsadüfi

en: General System Information
az: Ümumi Sistem Məlumatı

en: Create new media
az: Yeni media yaradın
