Mediteran administrator (8.x-1.26) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Header
af: Hoof

en: System
af: Stelsel

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Last checked: @time ago
af: Laas gekontroleer: @time gelede

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie
