Mediteran administrator (8.x-1.26) - en to jv translation catalogue (41 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Up
jv: Munggah

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Installed
jv: Dipasang

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: original
jv: asli

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: Last checked: @time ago
jv: Terakhir dipriksā: @time kepungkur

en: Last checked: never
jv: Terakhir dipriksā: ora tau

en: wide
jv: āmbā

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: view actual size
jv: tonton ukuran asline

en: Includes:
jv: Kalebu:

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled

en: Text Formats
jv: Format tèks

en: Display | Displays
jv[0]: Tampilan
jv[1]: Tampilan-tampilan
