Mediteran administrator (8.x-1.27) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Release notes
my: ထုတ်ပြန်ချက် မှတ်စုများ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: System
my: စနစ်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
