Mediteran administrator (8.x-1.27) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Header
ps: سرۍ

en: System
ps: سيستم

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Installed
ps: لګول شوي

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
