Mediteran administrator (8.x-1.29) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Release notes
bo: པར་གཞིའི་གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Up
bo: གོང་དུ

en: System
bo: མ་ལག

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: New
bo: གསར་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: original
bo: ཐོག་མ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: Last checked: @time ago
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། @time་སྔོན་ལ

en: Last checked: never
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། གཏན་ནས་མེད།

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: view actual size
bo: ཆེ་ཆུང་དངོས་ལ་ལྟ་བ

en: Includes:
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཡོད་པ།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
