Mediteran administrator (8.x-1.29) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: n/a
kk: жоқ

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: System
kk: Системасы

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Uninstall
kk: Жою

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.

en: Last checked: @time ago
kk: Соңғы рет: @time бұрын тексерілді

en: Last checked: never
kk: Соңғы рет: еш тексерілмеді

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған
