Mediteran administrator (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Description
pl: Opis

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: n/a
pl: n.d.

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Up
pl: W górę

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: New
pl: Nowy

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: original
pl: oryginał

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: mobile
pl: mobilne

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Last checked: @time ago
pl: Informacje pobrano: @time temu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: wide
pl: szerokie

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Machine name:
pl: Identyfikator systemowy:

en: view actual size
pl: zobacz faktyczny rozmiar

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Display | Displays
pl[0]: Format wyświetlania
pl[1]: Formaty wyświetlania
pl[2]: Formaty wyświetlania

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Toolbar configuration
pl: Konfiguracja paska narzędziowego

en: Available buttons
pl: Dostępne przyciski

en: Active toolbar
pl: Aktywny pasek narzędzi

en: Missing translations for:
pl: Brak tłumaczenia dla:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
pl[0]: Brak tłumaczenia dla projektu
pl[1]: Brak tłumaczenia dla @count projektów
pl[2]: Brak tłumaczenia dla @count projektów

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
pl: Przesuń przycisk do <em>Aktywnego paska narzędziowego</em> aby go włączyć lub na listę <em>Dostępne przyciski</em> aby go wyłączyć. Przyciski mogą być przesuwane przy użyciu myszki lub klawiszy strzałek na klawiaturze. Nazwy grup paska narzędziowego są po to, aby móc obsłużyć użytkowników czytników ekranu. Puste grupy paska narzędziowego zostaną usunięte przy zapisie.

en: Button divider
pl: Separator przycisków

en: CKEditor toolbar and button configuration.
pl: Konfiguracja pasków i przycisków CKEditor.

en: Updates for: @module_list
pl: Aktualizacje dla: @module_list

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: (upscaling allowed)
pl: (powiększanie jest dozwolone)

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Primary tabs display toggle
pl: Zmiana wyświetlania zakładek podstawowych

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: By @author @time ago
pl: Przez @author @time temu

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Installation tasks
pl: Zadania instalacyjne

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:

en: width @data.width
pl: szerokość @data.width

en: height @data.height
pl: wysokość @data.height

en: random between -@degrees° and @degrees°
pl: losowy między -@degrees° a @degrees°

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie

en: Create new media
pl: Utwórz nowe media
