Mediteran administrator (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (82 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Web Server
nl: Webserver

en: Up
nl: Omhoog

en: System
nl: Systeem

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: New
nl: Nieuwe

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: original
nl: origineel

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: wide
nl: breed

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Display | Displays
nl[0]: Weergave
nl[1]: Weergaven

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Toolbar configuration
nl: Werkbalk-instelling

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen

en: Active toolbar
nl: Actieve werkbalk

en: Missing translations for:
nl: Geen vertalingen voor:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
nl[0]: Ontbrekende vertalingen voor één project
nl[1]: Ontbrekende vertalingen voor @count projecten

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
nl: Verplaats een knop naar de <em>Actieve werkbalk</em> om hem in te schakelen, of naar de lijst met <em>Beschikbare knoppen</em> om hem uit te schakelen. Knoppen kunnen met de muis verplaatst worden of met de pijltoetsen van het toetsenbord. Voor gebruikers die afhankelijk zijn van een schermlezer worden werkbalkgroepnamen toegevoegd. Lege werkbalkgroepen worden verwijderd tijdens het opslaan.

en: Button divider
nl: Knoppenscheiding

en: CKEditor toolbar and button configuration.
nl: CKEditor werkbalk- en knopinstellingen

en: Updates for: @module_list
nl: Updates voor: @module_list

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: (upscaling allowed)
nl: (opschalen toegestaan)

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Primary tabs display toggle
nl: Schakelaar voor weergave van primaire tabs

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: Installation tasks
nl: Installatietaken

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
nl: Systeemnaam: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:

en: width @data.width
nl: breedte @data.width

en: height @data.height
nl: hoogte @data.height

en: random between -@degrees° and @degrees°
nl: willekeurig tussen -@degrees° en @degrees°

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie

en: Create new media
nl: Nieuwe media aanmaken
