Mediteran administrator (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: n/a
lt: n/d

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Up
lt: Viršun

en: System
lt: Sistema

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: original
lt: originalas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: wide
lt: platus

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Missing translations for:
lt: Nėra vertimų:

en: Updates for: @module_list
lt: Atnaujinimai: @module_list

en: (upscaling allowed)
lt: (didinimas leidžiamas)

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Installation tasks
lt: Įdiegimo užduotys

en: width @data.width
lt: plotis @data.width

en: height @data.height
lt: aukštis @data.height

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
