Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Text
ast: Testu

en: Medium
ast: Mediu

en: Code
ast: Códigu

en: Close
ast: Zarrar

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Undo
ast: Desfacer
