Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Code
bn: কোড

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
