Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Text
bs: Tekst

en: Medium
bs: Srednje

en: Code
bs: Kod

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Undo
bs: Povrati
