Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Medium
ca: Mitjana

en: Code
ca: Codi

en: Close
ca: Tanca

en: Browse
ca: Navega

en: Delay
ca: Retard

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Undo
ca: Desfés

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Bold
ca: Negreta

en: Redo
ca: Refés

en: Italic
ca: Cursiva

en: Underline
ca: Subratllat

en: Width x Height
ca: Amplada x Alçada

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: label
ca: etiqueta

en: Numbered list
ca: Llista numerada

en: Text format
ca: Format del text

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Content authoring
ca: Creació de contingut

en: Toolbar configuration
ca: Configuració de la barra d'eines

en: Active toolbar
ca: Barra d'eines activa

en: Toolbar item
ca: Element de la barra d'eines
