Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Text
cy: Testun

en: Medium
cy: Canolig

en: Code
cy: côd

en: Close
cy: Yn agos

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Undo
cy: Dadwneud

en: Text format
cy: Fformat testun
