Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Code
hy: Կոդ

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
