Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Text
kk: Текст

en: Medium
kk: Орташа

en: Code
kk: Коды

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Undo
kk: Қайтару

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
