Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Medium
km: មធ្យម

en: Code
km: កូដ

en: Close
km: បិទ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Content authoring
km: ការ​បង្កើត​មាតិកា
