Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ
