Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
