Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති
