Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Medium
eo: Medio

en: Code
eo: Kodo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Undo
eo: Malfaru

en: Text format
eo: Tekstformato

en: Content authoring
eo: Enhava verkado
