Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Text
gu: લખાણ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Close
gu: બંધ

en: Numbered list
gu: ક્રમાંકિત સૂચી

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
