Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Text
mn: Текст

en: Medium
mn: Дундаж

en: Code
mn: Код

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
