Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Medium
sk: Stredná

en: Code
sk: Kód

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Bold
sk: Hrubé

en: Redo
sk: Obnoviť

en: Italic
sk: Šikmé

en: Width x Height
sk: Šírka x Výška

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: label
sk: popis

en: Numbered list
sk: Číslovaný výpis

en: Text format
sk: Textový formát

en: Content authoring
sk: Vytváranie obsahu
