Medium (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Code
sr: Кôд

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Text format
sr: Формат текста
