Medyum (1.0.0) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Core
cs: Jádro

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: n/a
cs: není

en: Last post
cs: Poslední

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Up
cs: Nahoru

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: in
cs: v

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: New
cs: Nové

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Book outline for @book.title
cs: Osnova knihy @book.title

en: By @author @time ago
cs: Od @author před @time
