Medyum (1.0.1) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: On
hu: Be

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Updated
hu: Frissítve

en: n/a
hu: n. a.

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Off
hu: Ki

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Up
hu: Fel

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: in
hu: ebben

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: New
hu: Új

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Footer Left
hu: Lábléc bal

en: Footer Right
hu: Lábléc jobb

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: First page
hu: Első oldal

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: A clean, accessible, and flexible Drupal front-end theme.
hu: Egy letisztult, akadálymentes és rugalmas smink a Drupal nyilvános felületéhez.
