Medyum (1.0.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
