Medyum (1.0.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Core
az: Nüvə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Up
az: Yuxarı

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: in
az: daxildir

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: New
az: Yeni

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə
