Medyum (1.0.1) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Core
et: Tuum

en: Updated
et: Uuendatud

en: n/a
et: puudub

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Up
et: Üles

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: in
et: hulgas

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: New
et: Uus

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: By @author @time ago
et: @author poolt @time tagasi
